ŁKSG Inwemer zdobywa złoto w siatkówce dla głuchoniemych!

ŁKSG Inwemer pokonał drużynę z Przemyśla podczas corocznych mistrzostw w siatkówce dla głuchoniemych do lat 21. Gracze drużyny z Łodzi odebrali w ten sposób pozycję poprzednim rywalom, którzy posiadali złoto za poprzedni rok.
ŁKSG Inwemer siatkówka

Podczas fazy grupowej większość faworytów mistrzostw, w tym ŁKSG Inwemeroraz Niedźwiadek Przemyśl, przeszli szybko do półfinałów bez straty ani jednego seta. Następnie w kolejnej fazie również szybko awansowali, aby spotkać się w finale. Drużyny, które nie przeszły, dały piękny popis umiejętności siatkarskich podczas meczu pocieszenia, ale także w fazie półfinałowej.
Ostatnie starcie wygrał ŁKSG Inwemer dzięki szybkiej akcji w pierwszym secie, obronie w drugim i wytrzymałości i konsekwencji w kolejnym. Dzięki temu byli w stanie zdobyć złoto w mistrzostwach niesłyszących siatkarzy.