Polar do ocieplenia

polarTkanina polarowa jest doskonały ocieplaczem, dlatego też tak szeroko jest stosowna przy produkcji o odzieży. Znalazła także ogromne zastosowanie w przypadku odzieży turystycznej bo tutaj ważna jest ciepła i profesjonalna odzież. Polar pozwala na produkowanie bardzo ciepłej odzieży bo stosuje się go jako ocieplacz, ale także nadaje się do produkcji odzieży typowo polarowej. Jest to tkanina, która choć przepuszcza wiatr i wodę to jednak chroni od niskich temperatur i jest bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku odzieży jesiennej czy też wiosennej. Polar nadaje się doskonale na każdy rodzaj odzieży, można z niego produkować spodnie, kurtki czy też inną odzież, Polar produkuje się w kilku grubościach, przez co można z niego produkować bardzo profesjonalną bieliznę i tam też się dobrze sprawdza. Główne właściwości polara to te, że nie wsiąka wody przez co bardzo szybko wysycha. Z polaru produkowane są także czapki zimowe, ponieważ zapewniają ochronę w chłodniejsze dni. Czapki te są wyjątkowo lekkie i komfortowe w użytkowaniu.

polaryInną ciekawą właściwością jest także to, że nie dopuszcza do ciała zimna, ale za to jest w stanie odprowadzić pot na zewnątrz nie dopuszczając do ochłodzenia organizmu. Tkanina ma także wiele innych istotnych właściwości bo polar nie gniecie się więc nie trzeba go prasować. Polar można bez problemu farbować niemalże na każdy kolor. Ważne jest także to, że tkanina ta nie powoduje uczulenia przez co polar doskonale nadaje się dla alergików i jest przez nich szeroko używany. Choć prace nad wynalezieniem podobnej, ale lepszej tkaniny wciąż trwają, to nadal polar jest najbardziej popularną tkaniną i często wykorzystywana w przypadku produkcji odzieży.

Related Posts

Administrator serwisu Nowości-Kosmetyczne.pl, właściciel salonu SPA oraz praktyk fryzjerstwa w Warszawie. Po godzinach prowadzi sklep z kosmetykami i produktami linii "beauty".
© 2024 MKS Nekla - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress