Polar do wszystkiego

polarNowoczesne tkaniny to już standard w przemyśle odzieżowym. Dziś odzież musi być nie tylko ładna, ale i wygodna oraz praktyczna. Dlatego też coraz częściej stosuje się sztuczne tkaniny jak gore-tex oraz polar. Obie te tkaniny zrobiły wielka rewolucję w procesie produkcji odzieży i są bardzo pożądane przy wielu produktach. Szczególne polar znalazł szerokie zastosowanie, bo jest tkaniną tanią w produkcji i można ją łatwiej wykorzystać. Polar nadaje się do produkcji niemalże każdej odzieży, a mało tego, jest także świetnym dodatkiem ocieplającym do każdego rodzaju odzieży north face , szczególnie odzieży zimowej i kurtek scarpa . Polar stosowany jest także przy produkcji koców, śpiworów czy innych okryć. Bardzo szerokie zastosowanie znalazł przy produkcji odzieży dla dzieci. Jest miły w dotyku, można go łatwo farbować na każdy kolor, aby był ciepły, nie musi mieć grubej warstwy.

polarDzieci bardzo chętnie zakładają polarowe czapki czy też polarowe szaliki. Polar nie uczula, bo zrobiony jest z poliestrów i jest to jeszcze jeden plus w przypadku odzieży dla dzieci. Polar to przede wszystkim ciepło, dlatego też znalazł wielkie zastosowanie w przypadku odzieży zimowej. Choć można z niego uszyć kurtkę czy spodnie, to częściej stosowany jest jako dodatek ocieplający. Polar niestety przepuszcza wodę i wiatr, dlatego też w przypadku ekstremalnych sytuacji, nie jest tak dobry jak kurtka wykonana z gore-tex. Polar może być zatem stosowany jako cieniutka warstwa ocieplająca. Doskonale nadaje się przy produkcji kurtek, spodni. Jego główną zaletą jest to, że od środka przepuszcza pot i wentyluje ciało. W z drugiej zaś strony, nie dopuszcza zimna, przez co sprawdza się nawet w bardzo niskich temperaturach. Polar dzięki temu stanowi doskonałe ocieplenie. Inne jego ważne cechy to nie kurczenie się podczas prania, polar nie musi być prasowany, nie gniecie się i doskonale się układa. Jest bardzo lekki, nawet w przypadku grubych warstw. Jest bardzo miły dla ciała, dlatego też można stosować go jako bieliznę. Dlatego też polar stał się tak bardzo popularny.

Related Posts

Administrator serwisu Nowości-Kosmetyczne.pl, właściciel salonu SPA oraz praktyk fryzjerstwa w Warszawie. Po godzinach prowadzi sklep z kosmetykami i produktami linii "beauty".
© 2024 MKS Nekla - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress