Kriolipoliza zabiegiem poprawiającym wygląd brzucha

Wiele osób jest niezadowolonych ze swojego wyglądu zewnętrznego. Szczególnie dużą wagę przywiązujemy do naszej sylwetki, marzymy o szczupłym i jędrnym ciele, które jest uważane za najbardziej atrakcyjne. Niekiedy zdrowy tryb życia i regularna aktywność fizyczna nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, co skutecznie zniechęca nas do dalszej walki o ładną sylwetkę. Dla takich osób często jedyną możliwością uzyskania pożądanej figury jest zabieg liposukcji. Niestety, ze względu na to, że jest do zabieg chirurgiczny, wykonywany w znieczuleniu ogólnym, niesie za sobą pewne czynniki ryzyka tak jak w przypadku każdej operacji. Istnieje jednak alternatywa dla liposukcji, która jest jedną z najnowszych metod radzenia sobie ze zbędną tkanką tłuszczową. Taką metodą jest kriolipoliza, która z powodzeniem może zastąpić zabieg liposukcyjny.

Kriolipoliza daje możliwość nieinwazyjnego i bezbolesnego usunięcia zbędnej tkanki tłuszczowej. Polega na zamrożeniu komórek tłuszczowych, które pod wpływem tego zabiegu ulegają rozpadowi. Kriolipoliza może być wykonywana miejscowo, na wybrane partie ciała i polega na zastosowaniu specjalnej głowicy chłodzącej, która dzięki ciśnieniu utrzymuje się na określonym obszarze ciała. Cały zabieg jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia ani pobytu w szpitalu. Podczas zastosowania kriolipolizy zniszczeniu ulegają komórki tłuszczowe, które są następnie wydalane z organizmu dając efekt intensywnego odchudzenia i ujędrnienia ciała. Dodatkowo, aby wzmocnić efekt odchudzający, często po zabiegu zaleca się serię masaży oraz drenaż, który umożliwi wydalanie z organizmu obumarłych komórek tłuszczowych. Kriolipoliza jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które marzą o szczupłej sylwetce, a dotychczasowe metody odchudzające nie przyniosły oczekiwanych efektów. Dodatkowo, jest to bezpieczniejsza alternatywa dla popularnej liposukcji.
W pogoni za lepszym wyglądem i atrakcyjną figurą warto czasami skorzystać z metod jakie oferuje nam medycyna estetyczna. Jędrne i szczupłe ciało sprawi, że będziemy czuć się dobrze z samym sobą.

Osoby wstępnie zainteresowane zabiegiem kriolipolizy mogą dowiedzieć się więcej na stronie salonu LaserCare miesczącego się w Warszawie przy ul. Grzyboweskiej 5.

Related Posts

Zuza studiuje zaocznie na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie fizjoterapię, a po godzinach działa jako redaktor kilku serwisów internetowych poświęconych zdrowiu i urodzie. W przyszłości chciałaby prowadzić największy w Polsce serwis gromadzący ekspertów medycyny w celu dostarczania informacji o zdrowiu człowieka.
© 2024 MKS Nekla - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress