Wzrok jak w „Uwodzeniu Gejszy”? Tak, dzięki przedłużaniu rzęs!

Efektem przedłużania rzęs jest zarówno pełne jak i wyraziste oko o naturalnie wyglądającym wachlarzu długich jak i gęstych rzęs. Jest rewolucyjnym zabiegiem dającym naturalny efekt pięknych rzęs.

Techniką, która na to pozwala jest tak zwana technika jeden do jednego. Polega ona na doklejaniu pojedynczej sztucznej rzęsy do naturalnej.  Zabieg ten jest zupełnie bezbolesny, dodatkowo bez uczucia ciężkości, a odczucie można porównać do pomalowanych tuszem rzęs. Przedłużone, doklejone rzęsy utrzymują się do około 8 tygodni, czyli dokładnie tyle ile trwa cykl życia naturalnej rzęsy. Włoski rzęs będą stopniowo się przerzedzały, w miarę wypadania naszych rzęs. Sztuczna wypadnie dopiero razem z rzęsą naturalną, do której została przyklejona. Doklejone jedwabne włoski będą utrzymywały się do 3 miesięcy od pierwszego zabiegu, przerzedzając się systematycznie. Jeśli nie zostaną uzupełnione po tym czasie, prawdopodobnie efekt zagęszczania będzie coraz słabiej widoczny.

Jeśli chciałbyś nauczyć się tej sztuki, zapisz się na kurs przedłużania rzęs. Możesz usłyszeć opinie vlogerek modowych na temat przedłużania rzęs:

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=jU7KzvEIQ5o[/tube]

Czy trzeba poprawiać przedłużone rzęsy?

Pierwsze uzupełnianie uzależnione jest od indywidualnego stanu, zalecane jest jednak w granicach dwóch do trzech tygodni po pierwszej aplikacji. Następnie dla utrzymania efektów cykliczność wizyt u stylisty rzęs powinna nie przekraczać trzech tygodni. Uzupełnianie rzęs jest znacznie krótszym zabiegiem niż pierwszorazowa aplikacja. Dla uzupełnienia ubytków powstałych w ciągu trzech tygodni wystarcza zazwyczaj 45 do 90 minut.

Czy sztuczne rzęsy nie będą podrażniać mojego oka?

Rzęsy wykonane są z miękkiego syntetycznego włókna, które z kolei zawierają w sobie syntetyczny jedwab. Ich doklejanie możliwe jest za pomocą specjalnego kleju, który po zeschnięciu jest zarówno elastyczny jak i całkowicie bezpieczny. Jest lekki, nie wywołuje alergii, ponieważ w żadnym miejscu nie dotyka skóry. Jest substancją przebadaną dermatologicznie, która nadaje się również do stosowania nawet  przy wrażliwych oczach. Dodatkowo są odporne na wodę – koniec z rozmazanym makijażem! Można w nich pływać, kąpać się i korzystać z odnowy biologicznej. Do wyboru są różne stopnie podkręcenia rzęs, długość, grubość oraz kolor. Każdy może wybrać odpowiedni dla siebie model. Uwaga, pod żadnym pozorem nie wolno używać tuszów wodoodpornych.  Należy też unikać kosmetyków na bazie olejku.

Related Posts

Zuza studiuje zaocznie na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie fizjoterapię, a po godzinach działa jako redaktor kilku serwisów internetowych poświęconych zdrowiu i urodzie. W przyszłości chciałaby prowadzić największy w Polsce serwis gromadzący ekspertów medycyny w celu dostarczania informacji o zdrowiu człowieka.
© 2024 MKS Nekla - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress