Sposoby na wybielanie zębów

Produkty wybielające zęby oraz przeznaczone do pielęgnacji jamy ustnej w warunkach domowych to coraz popularniejsza metoda na zmianę swojego wyglądu i samopoczucia. i skorzystało z niej już ponad milion klientów. na rynku dostępny jest  szereg produktów, które każdy może wykorzystać w swoim domu, a cała kuracja daje identyczny efekt jak ta przeprowadzona w gabinecie dentystycznym z ta różnicą, że dentysta formuje formę dentystyczną dla pacjenta. Co ważne to wybielanie zębów w warunkach domowych nie zajmuje wiele czasu oraz nie jest kłopotliwe. Rezultaty pojawiają się po kilkunastu dniach lub tygodniach i wszystko zależy od sposobu wybielania.

Najpopularniejsze i co za tym idzie najchętniej wybierane są żele wybielające od Dentway wraz z nakładkami dostępne pod adresem, które zakłada się na około 30 minut.

Maksymalny efekt tego typu kuracji widoczny jest już po 10 dniach, a stosują się ja przez około 30 minut każdego dnia. Nie mnij popularne są pasty wybielające. W ich przypadku należy je stosować dwa razy dziennie, a pierwsze efekty widoczne są po około 2-4 tygodniach.

Pasta posiada takie same właściwości jak zwykła pasta, i do jej zadań należy zapobieganie i zwalczanie próchnicy oraz kamienia nazębnego. Składniki pasty są przyjazne szkliwu i nie rysują zębów.

Profesjonalna pasta wybielająca wykorzystuje bardzo mało środków polerujących co sprawia, że jest bardzo skuteczna. Z kolei paski wybielające które nakleja się na zęby na około 20-30 minut, przez większość osób wybierane są w celu utrzymać przez dłuższy czas rezultatu wcześniejszego wybielania.

wybielanie-zebow-dentysta

Dentyści z kolei stosują paski wybielające jako podkładki od których zaczyna się proces wybielania zębów. Paski wybielające są dobrą alternatywą kiedy chcemy szybko odświeżyć swoje zęby. O wybielaniu zębów nie należy zapominać po zakończeniu kuracji, ponieważ szybko można doprowadzić do stanu przed terapią. W tym celu zaleca się raz w roku delikatne wybielania które pomogą utrzymać efekt jaki został osiągnięty przez kilkanaście dni lub tygodni w zależności od zastosowanej kuracji.

Related Posts

Zuza studiuje zaocznie na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie fizjoterapię, a po godzinach działa jako redaktor kilku serwisów internetowych poświęconych zdrowiu i urodzie. W przyszłości chciałaby prowadzić największy w Polsce serwis gromadzący ekspertów medycyny w celu dostarczania informacji o zdrowiu człowieka.
© 2024 MKS Nekla - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress