Stosowanie pasków wybielających zęby działa!

W jaką dziedzinę byśmy się nie zagłębili, to nie da się ukryć że firm oraz produktów przeznaczonych do wybielania zębów w warunkach domowych jest coraz więcej. Każda luka jaka się pojawia musi być zapełniona. Oferta jest na tyle duża, że każdemu użytkownikowi środków przeznaczonych do wybielania zębów trudno się zdecydować na konkretne rozwiązanie związane. Ma to oczywiście duże znaczenie, ponieważ różnice w efektach kuracji mogą wynosić od kilkunastu dni, do nawet kilku tygodni.

Osoby będące już w temacie polecają paski wybielające. Należą one do najpopularniejszych rozwiązań na rynku, a moda na nie przyszła ze Stanów Zjednoczonych Ameryki. Przede wszystkim takie rozwiązanie to niezwykle prosta metoda wybielania zębów, na którą składa się pasek z żelem wybielającym, który należy pozostawić na zębach na około 30 minut. Proces wybielania zębów powinien być powtarzany do momentu osiągnięcia pożądanego rezultatu.

Kuracja wybielająca przeprowadzana za pomocą pasków wybielających zęby jest identyczna jak ta u dentysty. Różnica polega w jej cenie – jest znacznie tańsza. Dodatkowo można ją zakończyć kiedy uznamy rezultat za zadowalający. Paski są atrakcyjną alternatywą dla droższych środków wybielających, co przekłada się również na ich ogromną popularność. W wielu przypadkach wykorzystywane są jako podkład, przed rozpoczęciem terapii wybielającej przy pomocy form lub też w celu utrzymania rezultatu wcześniejszego wybielania.

Paski wybielające pierwsze widoczne rezultaty dają nawet po 1 dniu ich stosowania. Końcowy rezultat widoczny jest po około 7 dniach, czyniąc tą metodę jedną z najszybszych dostępnych na rynku. Odbarwienia po przeprowadzeniu pierwszej sesji pozostają, jednak są one stale wybielane dzięki czemu po kilkunastu dniach każdy może cieszyć się pięknym białym uśmiechem.

Rezultaty kuracji zależą od przebarwienia zębów w momencie jej rozpoczęcia terapii, oraz od indywidualnych predyspozycji genetycznych. Pierwsze efekty mogą być widoczne nieco później, jednak skutecznym sposobem będzie przedłużenie całej kuracji o kilka dni.

Related Posts

© 2024 MKS Nekla - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress