Wybielanie zębów w domu – czy jest skuteczne?

Metody wybielania zębów dostępne na rynku stają się tańsze, a ich efekty dokładnie takie same jak w przypadku kuracji u dentysty. Nie tak dawno wybielanie zębów było możliwe do wykonania jedynie w gabinetach dentystycznych, a obecnie może to zrobić każdy we własnym domu. Bogata oferta środków wybielających przyczynia się do poprawy wyglądu oraz zdrowia zębów, a zalet jest przecież dużo więcej. Wszystkie przyczyniają się do rosnącej popularności tego typu środków.

Do najpopularniejszych sposobów wybielania zębów należą są żele wybielające wraz z nakładkami. Dostosowują się one do kształtu zębów przylegając do nich, zapewniając dokładne wybielanie za pomocą żelu. Kuracja ta właściwie nie różni od tej u dentysty. Co prawda dentysta tworzy formę w swoim gabinecie, jednak my taką formę kształtujemy w zakupionym przez siebie zestawie wybielającym. Maksymalny efekt używania żelu wybielającego wraz z nakładką zostanie osiągnięty po około 10 dniach, co czyni go jednym z najszybszych sposobów.

Wśród nie tylko zainteresowanych, ale i korzystających z tej metody dużą popularnością cieszą się paski wybielające. Proste w użytku, gwarantujące szybkie rezultaty oraz niewielki koszt zachęca do skorzystania z tej metody. Wiele osób decyduje się na paski w celu utrzymania przez dłuższy czas rezultatu wcześniejszego wybielania, a część osób stosuje paski wybielające jako podkładki od których zaczyna się proces wybielania zębów. Po skorzystaniu z tego rozwiązania powinno się zastosować żele wybielające. Paski należy nakładać na 20 minut każdego dnia i nawet po pierwszej sesji można zauważyć różnicę.

Pasty wybielające są sposobem najbardziej dostępnym, jednak nie zawsze gwarantują pożądanego efektu. Najważniejszym ich zadaniem jest wybielanie, jednak posiadają w sobie także właściwości zwykłej pasty. W ich przypadku efekty kuracji widoczne są po około 2-4 tygodniach przy codziennym szczotkowaniu zębów 2 razy dziennie. Domowe wybielanie zębów jest zadaniem prostym, nie wymagającym dużej ilości czasu, mającym wpływ nie tylko na wygląd, ale i lepsze samopoczucie.

Related Posts

© 2024 MKS Nekla - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress